İstanbul Moloz Hattı Hakkımızda

Çıkan molozların alımı ve uygun olarak belirlenmiş bölgelere atımı tarafımızdan yapılmaktadır. Bünyemizde bulunan moloz katliam hattı ile de bu alanda ihtiyaç bulunan müşterilerimizle çalışmaktayız. Bina felaket işlerinize de bizler talibiz. Yangında zarar görmüş, kullanılamayacak duruma gelen, kent düzenlemesinde yıkılma kararı verilmiş yahut kentsel dönüşüm kapsamında yenilenmeye gidilmiş ve şu sebeple yıkılması gereken binaların yıkım işlemleri de bizim tarafımızdan yapılmaktadır. Firmamız bina yıkım işinde iddialıdır. Tüm bu faaliyetler kapsamında işlerin tümünü bizler üstleniyoruz. Duvar felaket işlerini de firmamız en iyi halde yapmaktadır. Hizmetlerimizle yaptığımız işlerin tamamında iddialıyız. Duvar katliam işi de bunlardan biri.

Çalışma Prensiplerimiz
Müşterimizin talepleri doğrultusunda lüzumlu çalışmaları yapar ve tekliflerimizi sunar antak kalma aşamasında mutabık olursak istenen gün ve saatte hizmet için hazır bulunuyoruz. Tüm çalışanlarımızın iş emniyet ekipmanları eksiksiz emek verme alanında mevcut olup herhangi bir kaza riskine karşı önlemlerimizi aksatmadan alıyoruz. Güvenlik en mühim ve en oldukça dikkat ettiğimiz konuların başlangıcında geliyor.

Misyonumuz
Misyonumuz dünyada uluslararası pazarda ve bütün bizim ülkemizde sektörün önder firması durumuna gelmektir. Rekabetçi fiyatları kaliteli hizmet anlayışı ile çalışan bir şirket olup sektörde rakiplerin önüne geçerek liderliğini korumaktır. Satış ve hizmet hedeflerini ilk beş yılda üç katına çıkararak pazardaki konumunu en üst sıralara taşımaktır.

Vizyonumuz

İstanbul Moloz Atım Hizmetleri ile İstanbul’un her bölgesinden, inşaat, tadilat ve dekorasyon ile oluşan hafriyat çuvallı molozlarınız ustalaşmış ekibimiz ile molozlarınızın ebatına göre araçlarımız ile toplama ve atım işlemleriniz özenli bir halde yapılmaktadır. Yıkım ve katliam işleri cevabında isteğiniz doğrultusunda molozlarınız çuvallanarak Belediyenin döküm yerlerine dökülür. İstanbul’un en müsait moloz şirketi olan İstanbul Moloz Hattı Hizmetleri’ni 7/24 arayabilirsiniz…

Sizlerde 7/24 bizleri İstanbul Moloz’ u arayabilir, vasıta ve eleman talebinde bulunabilirsiniz.

Moloz Kaldırma Sorunlarınıza Kalıcı ve Garantili Çözümler Moloz atımı sorunlarınıza teknolojik ekipman ve uzman personellerimizle ev ve işyerlerinize ustalaşmış çözüm üretiyoruz. Kırım yıkım tadilat cevabında meydana gelen molozların atımı konusunda moloz alımı hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Hemen Ara